Home > Blog > Logowanie > Logowanie do WordPressa

Logowanie wordpress / logowanie do wordpressa

Logowanie do wordpressa, czy to czarna magia ? Nie, przeczytaj, a dowiesz się jak poprawienie zalogować się  do swojego wodpressa.

Jedna z najważniejszych czynności oraz zarazem możliwości jakie daje nam wordpress to zarządzanie treścią strony. Dzięki temu możemy dowolnie edytować aktualną treść oraz dodawać nową. W tym artykule pokaże Wam w jaki sposób należy się zalogować do panelu administracyjnego, dzięki czemu dostajemy pełny dostęp do panelu administratora.

Przejdźmy w takim razie do konkretów.

1. W wyszukiwarce wpisujemy adres naszej strony w tym przypadku posłużymy się naszym adresem http://tania-strona-www.pl/, pamiętaj jednak by zastąpić nasz adres swoim adresem strony, jest to niezbędne by logowanie do wordpressa się udało.

2. Zaraz po ukośniku (czyt. Slash) wpisujemy wp-admin, czyli adres powinien wyglądać tak: http://tania-strona-www.pl/wp-admin

3. KROK DODATKOWY – W przypadku naszych serwerów jak również innych dostępnych na rynku, może wyskoczyć dodatkowe okno logowania, gdzie podane są dane które trzeba wpisać jako użytkownik i hasło. W naszym przypadku jest to „wp-admin”

4. Następnie ukazuje nam się okno logowania do wordpressa, gdzie w miejsce „Nazwa użytkowania” wpisujemy nasz login oraz w miejsce „Hasło” nasze hasło. Dodatkowo klikamy „Zapamiętaj mnie” by zostać zalogowanym nawet po zamknięciu strony w naszej przeglądarce.

5. I już zostaliście właśnie zalogowani do panelu administracyjnego waszej strony.

Jak można łatwo zauważyć jest to naprawdę proste i z pewnością nie powinno nikomu przysparzać jakichkolwiek trudności. Niemniej jednak, jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, niejasności, napotkaliście na jakiekolwiek trudności, zostawcie komentarz, a My postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

STRONA ZROBIONA PRZY UŻYCIU WORDPRESS'A